Luxury for everyone

Дополнете го својот стил со Estilo.
Со нас луксузот e достапен за сите.

Најпродавани производи

Накит од медицински челик

Со внимателно избран накит изработен од медицински челик, кој не потемнува во контакт со вода, не р'ѓосува и не предизвикува алергии.

Контактирајте не за да нарачате

Брошеви

Бидете уникатни и впечатливи и изберете брош како моден додаток.
Изработен од медицински челик, кој не потемнува во контакт со вода, не р'ѓосува и не предизвикува алергии.
 
Контактирајте не за да нарачате

Парфеми

Парфемите се произведени од висококвалитетни парфемски бази кои потекнуваат директно од Франција. За разлика од наливните парфеми кои можат да се најдат на нашиот пазар и кои имаат максимум 12% концентрат, овие парфеми имаат 20-25% концентрат.

Контактирајте не за да нарачате

Сетови

Со купениот накит, добивате сертификат за оригинални 'Swarovski elements' користени во изработката

Контактирајте не за да нарачате

Ланчиња и обетки

Впечатливи парчиња создадени за дами со нагласена самодоверба и индивидуалност.

Контактирајте не за да нарачате

Ланчиња со кристали

Накитот има моќ да направи да се чувствувате уникатно, посебно и убаво

Контактирајте не за да нарачате

Прстени

Колекцијата на Еstilo нуди внимателно избран накит изработен од медицински челик, кој не потемнува во контакт со вода, не р'ѓосува и не предизвикува алергии.
 
Контактирајте не за да нарачате

Часовници

Одберете Daniel Klein високо квалитетни часовници со кварцен механизам со 2 години гаранција, изработени од не рѓосувачки челик и минерално стакло, кој е дизајниран до совршенство.

Контактирајте не за да нарачате

Обетки со кристали

За која боја да се одлучите нема да погрешите.
Обетките се клучно парче за совршен стајлинг кои одлично и прилега на секоја дама.
Контактирајте не за да нарачате

Ланчиња

Накитот има родиумска завршница, што го зголемува нејзиниот животен век и е АНТИАЛЕРГЕНСКИ односно воопшто не содржи никел, олово со што го прави овој накит целосно безбеден за Вас и за Вашето здравје.

Контактирајте не за да нарачате

Обетки

Сите производи на faBOS се изработуваат рачно и со внимателно одбрани материјали, за на вас да ви ја дадеме љубовта и грижата што ја заслужуваате.

Контактирајте не за да нарачате

Нараквици

Накитот на estilo е изработен од медицински челик, кој не потемнува во контакт со вода, не р'ѓосува и не предизвикува алергии
Контактирајте не за да нарачате

Брендови со кои соработуваме

За нас

Estilo - местото каде луксузот наоѓа свое место во Вашиот живот.

Нудиме квалитетен накит, парфеми и модни додатоци од брендовите Economic, Fabos, Daniel Klein и Dr. Biju.

Повеќе од 15 години присутни на пазарот, со огромен број на задоволни купувачи.

Пронајди ја совршената комбинација, освежи го својот стил !

Голем избор на накит, парфеми и модни додатоци за твојата колекција.
Дознај за нашите специјални понуди и акции за најновите колекции."

Контакт

Што нудиме?

Ланчиња
Алки
Прстени
Обетки
Часовници
Парфеми
Image

Потврден квалитет

Внимателно избрани парфеми, накит и модни додатоци од познатите брендови Economic, Fabos, Daniel Klein и Dr. Biju.

Контакт

Контакт

Локација 1

Estilo-Economic Parfemi & Fabos Nakit

ТЦ Бисер, 02 50 56 835 , спроти Анхоч

Локација 2

Economic parfemi - Буњаковец

ТЦ Буњаковец, 071 273 382 , до Шацци парфиремија

Локација 3

Economic parfemi - Лептокарија

ТЦ Лептокарија, 070 429 848 , спроти пицерија Енрико

Email

economicparfemi@yahoo.com

Телефон

+389 75 441 787

Се вчитува...
Дојде до грешка. Ве молиме обидете се повторно
Вашата порака е испратена. Ви благодариме!